Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Boyasız Göçük Onarımı

– Arabanızdaki göçük ve ezikleri boyasını bozmadan onarıyoruz.

– Araç orjinalliğini bozmadan BOYASIZ kaporta göçük (hasar) giderme uygulamalarını yılların verdiği tecrübe ile  yapıyoruz.

– Aracınızın tampon, kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj gibi alanlarında oluşan çeşitli vurukları,  taş darbelerini, kaza eziklerini, dolu hasarlarındaki göçükleri, Boyasız Göçük Düzeltme işlemi ile aracınızın boyası bozulmadan, iz bırakmadan ve aracınızın orijinalliğine zarar vermeden ilk günki haline döndürüyoruz.

– Büyük boyutdaki göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri, kaza darbe göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda da aracınız onarılabilmektedir.

– Kasko veya trafik sigortası kullanılarak hasarınız onarılır.

– Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

İletişim

Dolu Hasar Onarımı

-Dolu sonrası aracınızda oluşan göçük hasarları, dolu eziklerini boya bozmadan aracınızın orjinalliğine dokunmada özel onarım takımlarıyla onarıyoruz.

– Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır.

– Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

-Doludan kaynaklanan zararların giderilmesinde sürat , kalite ve özel aparatlarla çökük giderme teknikleri hizmetinize sunulur. Tamiratlar firmamızda ve ya gösterilen herhangi bir yerde de yapılabilir, böylece zaman ve para tasarrufu sağlanmaktadır. Tamir edilen araç orijinalliği korunduğu için değerinden hiçbir şey kaybetmez.

İletişim

Mini Onarım

-Motorlu taşıt araçlarının kaporta, iç döşeme, ön cam ve plastik aksamlarında oluşan belli ölçüsel limitler içinde kalan küçük ölçekli hasarların, sadece hasarlı bölgenin hızlı ve özel onarım teknikleri ile giderilmesini amaçlayan onarım işlemleri “Mini Onarım” olarak adlandırılmaktadır.

-Bir aracı alırsınız ve yıllarca kullanırsınız fakat geçen yılların o araçtan neler götürdüğünü ancak bir MİNİ ONARIM Servisine uğradığınızda anlayabilirsiniz.

-Çünkü MİNİ ONARIM’ın son derece iyi eğitilmiş ve bu konuda sertifika almış elemanları ile çevre ve insan sağlığını hiçbir zaman göz ardı etmeyecek şekilde çalışır.

İletişim

Diğer Hizmetlerimiz

Boya Koruma

Bakım Onarım

Boya Bakım Koruma

services-3

Yol Yardım

services-5

Ücretsiz keşif için randevu alın    Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.